Афиша

Max Tavrichesky

19 апреля (20:00)
Iм’я Max Tavrichesky серед українських поцінувачів якісної та безкомпромісної музики вже більше ніж 20 років пов’язують з блюзом. І це не випадково, адже окрім концертніх турів людини-оркестра Україною та Європою,,він організовує єдиний у країні фестиваль блюзу, найстаріші київські блюз джеми, українські тури американських та європейських майстрів жанру. Він відкривав концерти Гая Девіса (Guy Davis), Джона Неметта (John Nemeth), грав у спільних проектах з Китом Данном (Keith Dunn), Біг Крік Слімом (Big Creek Slim), Робертом Лайтхаузом (Robert Lighthouse), Деніелом Жанрено (Daniel Jeanrenaud), Уиллом Джейкобзом (Will Jacobs),Шаной Уотерстаун(Shanna Waterstown) та усіма відомими представниками української блюзової сцени, серед яких Ivan Blues, групи Друге Дихання та Night Block.
Відомо, що Макс може адаптувати до блюзу будь-яку пісню зі свого доробку, що складається з більш ніж 400 композіцій. На його концертах можна почути блюзові версії пісень The Doors, ,Bob Dylan, The Beatles, The Rolling Stones, Chris Rea, Dire Straits , класику блюзу 30-90 рр. ХХ ст. та авторські пісні англійскою. Грає він одночасно на гітарі, тамбурині, губних гармоніках та співає. Окрім більш ніж 200 концертів на рік по усіх куточках України, Макс приймав участь у таких відомих українських фестивалях як Alfa Jazz та Art Jazz Cooperation. Шалена енергія, глибоке почуття та повага до матеріалу, несподівані версії відомих пісень — все це чекає вас на концерті!Boom Boom (J.L.Hooker) https://www.youtube.com/watch?v=T0FK03WlGeg
Freight Train (E.Cotten) https://www.youtube.com/watch?v=mWMfNIEXRUE
Messing With The Kid (M.London) https://www.youtube.com/watch?v=xUtgW8WDT24
Dniproboogie (M.Tavrichesky) https://www.youtube.com/watch?v=kREnai6hhQ8

офіційна сторінка виконавця у ФБ: facebook.com/tavrichesky

Початок 19 Квiтня о 20:00

Цiна квитка 100 грн

**********************
Забронировать столик можно по телефону:
096 268 0717

Арт-кафе «Неизвестный Петровский»
ул. Сичеславская, 15а (Набережная В. И.
Ленина, 15а)

www.np.dp.ua

КОКТЕЙЛИ 1+1 (при покупке одного коктейля второй в подарок!)

Скидка ИМЕНИННИКАМ 50% на алкоголь, начиная с дня вашего ДР и 5 дней после него включительно! (необходимо предъявить документ))

МЫ РАБОТАЕМ КРУГЛОСУТОЧНО!!!

190419МаксТавр

Другие события

 • 240519XavierDavis
  Xavier Davis
  24 мая (20:00)
 • 250519ГушаКатушкин
  Гуша Катушкин
  25 мая (20:00)
 • 290519Advantageproject
  Advantage project
  29 мая (20:00)

Комментарии запрещены.